Jdi na obsah Jdi na menu

Ukliďme svět!

2. 9. 2016

Věřím, že si podle možností odpočíváte a relaxujete a jistě si to i zasloužíte. Čas ale plyne jako voda a za chvíli tu máme podzim a s ním i letošní uklízecí den číslo 2 - Ukliďme svět, ukliďme Česko. 

Léto, to je voda, příroda, výlety a spousty turistů. Pro přírodu je to často spousta hluku, a odpadků. Máte podobný pocit? A co Vaše okolí? Zůstalo alespoň po Vašem uklízecím zásahu na chvíli čisté? Poďte do toho s námi a společně zas trochu toho nepořádku odklidíme. Jistě tak zapůsobíme i na své okolí, a to nejen dobrým skutkem, ale i svým příkladem. Věříme, že se alespoň někteří chytí za nos a příště toho nepořádku bude méně.

Hledáme 25 000 dobrovolníků, kteří si udělají zážitkový den s pytlem na odpadky. Cílíme totiž na 100 000 a po jarním termínu máme skvěle našlápnuto. Bez Vás, organizátorů, to ale nepůjde!

Oslovte své známé a sestavte si tým na druhý víkend v září (dodržet přesný termín není podmínkou). 

Přihlašte svou akci na stránkách www.uklidmesvet.cz (tlačítko - stát se organizátorem), můžete si do konce srpna zažádat o pevné pytle (po přihlášení akce v záložce Balíček s materiálem), které zdarma zašleme na začátku září. K dispozici jsou i plakáty, šablony v sekci Ke stažení

Díky za Vaše hrdinství, za odvahu opustit na chvíli svou komfortní zónu a vydat se do terénu mezi odpadky, že se zajímáte o zdraví svého životního prostředí, o zdraví naší Země. Každý skutek a dobrá myšlenka se počítá.

 

 

Pro inspiraci se opět chystá tradiční Čištění Vltavy - více na http://www.uklidmecesko.cz/event/11604 .

 

 

Generálním partnerem akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2016 je

Nadační fond VEOLIA

 

Akci podpořili:

E.ON Česká republika, s.r.o.

Teahouse Transport

Kaiser servis, spol. s r.o.

ŠKODA AUTO a.s.

 

 

                                                                            Václav Prokůpek